Granulator do wytłaczania granulatu sodowego benzoesowego, urządzenia do granulacji 380 V 220 V

Granulator do wytłaczania granulatu sodowego benzoesowego, urządzenia do granulacji 380 V 220 V

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Orzecznictwo: SGS CE ISO
Numer modelu: ZL

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 jednostki
Cena: USD2900-3890 per unit
Szczegóły pakowania: sklejka lub pojemnik transportowy
Czas dostawy: 25 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, D / A, L / C, D / P, T / T
Możliwość Supply: 1000 jednostek rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

materiał: SUS304 SUS316L spożywczy GMP standard: GMP
produkt: granulki cylindryczne nóż: prędkość realna
kolor: Stal nierdzewna Napięcie: 380V 220V
wielkość granulki/pelletu: 1-3mm
High Light:

Granulator wytłaczarki 380 V

,

urządzenia do granulacji 220 V

opis produktu

Granulator wytłaczarki obrotowej ze stali nierdzewnej do granulatu benzoesowego sodu

 

Cechy wytłaczarki obrotowej granulatora do produkcji granulatu o smaku kurczaka:

Ta maszyna nadaje się do granulacji obrotowej cylindrycznych długich pasków w przemyśle chemicznym, pestycydowym, spożywczym, farmaceutycznym i innych.Sproszkowany materiał musi mieć określoną lepkość po dodaniu spoiwa (wody).

W porównaniu z tradycyjnym granulatorem obrotowym maszyna ta ma bardziej zaawansowane funkcje i szerszy zakres zastosowań.Ma niską kaloryczność w ciągłej produkcji, tylko połowę tradycyjnego granulatora, zwłaszcza dla materiałów wrażliwych na ciepło.

Wszystkie części mające kontakt z materiałem są wykonane ze stali nierdzewnej SUS304.Rama wyposażona jest w kółka ułatwiające ruch.Profesjonalny system transmisji sprawia, że ​​maszyna wytwarza mniej niż 75 decybeli i może być produkowana nieprzerwanie przez 24 godziny.

 

Zasada struktury granulatora z wytłaczarką obrotową

1. Skład tej maszyny obejmuje głównie: dodanie leja samowyładowczego, układu chłodzenia, noża dociskowego, noża do granulacji, ramy ekranu, tacki wyładowczej, układu pełnego ziarna, układu transmisji, układu elektrycznego i tak dalej.

2. Wewnątrz znajdują się elementy mechanicznej skrzyni biegów.Europejska i amerykańska technologia transmisji oraz zaawansowana konstrukcja sprawiają, że maszyna pracuje płynnie, a hałas podczas pracy wynosi zaledwie 70 decybeli.

3. Maszyna jest wyposażona w system chłodzenia wodą w leju zasypowym, który skutecznie obniża temperaturę generowaną przez obracające się tarcie materiału w leju przed granulacją.

4. System granulacji tej maszyny różni się od tradycyjnego granulatora obrotowego.Gdy nóż granulujący pracuje, prędkość noży prasujących można regulować osobno lub zatrzymać, a zastosowanie jest szersze.

5. Ta maszyna jest wyposażona w urządzenie do chłodzenia wodą i powietrzem.Urządzenie uszczelniające gaz może podwójnie chronić sprzęt.Bardziej rozsądna konstrukcja zapewnia, że ​​reduktor nie zostanie uszkodzony nawet w przypadku uszkodzenia uszczelnienia wału obrotowego.

6. Maszyna może również wykonywać bezstopniową regulację prędkości odpowiednio na prędkości wyładowania i prędkości całego ziarna, a długość cząstek jest jednolita.

7. Ta maszyna przyjmuje podzielony ekran, a jeden zestaw siatek to dwie sztuki.Wygodniejszy i szybszy jest demontaż i wymiana siatki sitowej na nowy typ konstrukcji siatki.Sito ma niewielkie odkształcenia w produkcji, a żywotność jest znacznie zwiększona w porównaniu z tradycyjnym sitkiem.Znacznie obniżyć koszty produkcji, zmniejszyć pracochłonność i zwiększyć wydajność produkcji

Parametr techniczny


Rozmiar noża frezującego (mm)
JLZ-80 JLZ-300 JZL-350
Średnica granulki (mm) Φ0.8-3.0
(może być zgodny z wymaganiami klientów)
Φ.8-3,0
(może być zgodny z wymaganiami klientów)
Φ.8-3,0
(może być zgodny z wymaganiami klientów)
Wymiary całkowite (mm) 450×300×450 880×640×1200 1300×800×1400
Moc silnika
(kw)
0,18 5,5 11
Waga (kg) 25 400 780

Zdolność produkcyjna (kg/h)

1-10
100-300 250-600


Uwaga:Ponieważ materiały rae różnią się od siebie, dane wyjściowe w tabeli służą wyłącznie jako odniesienie.]

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Granulator do wytłaczania granulatu sodowego benzoesowego, urządzenia do granulacji 380 V 220 V czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.