Obrotowy granulator ze stali nierdzewnej 380 V do wytłaczania granulatu cylindrycznego GMP Sandard

Obrotowy granulator ze stali nierdzewnej 380 V do wytłaczania granulatu cylindrycznego GMP Sandard

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Orzecznictwo: SGS CE ISO
Numer modelu: ZL

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 jednostki
Cena: USD2900-3890 per unit
Szczegóły pakowania: sklejka lub pojemnik transportowy
Czas dostawy: 25 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, D / A, L / C, D / P, T / T
Możliwość Supply: 1000 jednostek rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

materiał: SUS304 SUS316L spożywczy GMP standard: GMP
produkt: granulki cylindryczne nóż: prędkość realna
kolor: Stal nierdzewna Napięcie: 380V 220V
wielkość granulki/pelletu: Granulki cylindryczne 1-3 mm
High Light:

Granulator obrotowy 380 V

,

granulator obrotowy GMP

opis produktu

Granulator obrotowy ze stali nierdzewnej do wytłaczania granulatu cylindrycznego GMP Sandard

 

Zasada działania

Dwa końce są wyrównane z prędkością liniową pierścieni wewnętrznych i zewnętrznych płyty matrycy, a tarcie niewspółosiowości między kołem a matrycą nie występuje, opór jest zmniejszony, utrata energii kinetycznej jest zmniejszona, a żywotność matrycy jest wydłużony, co stanowi główną różnicę w porównaniu z podobnym sprzętem do formowania tłocznego..Model użytkowy przyjmuje mechanizm regulacji ciśnienia w środku śruby, a szczelina formy jest duża i mała, a różne materiały są stosowane w celu zapewnienia efektu prasowania.Rolka dociskowa przyjmuje dużą szerokość rowka, jest odporna na nacisk i odporna na zużycie, a rolka dociskowa przyjmuje wiele równomiernych rozkładów, a praca jest stabilna, a powierzchnia docisku jest zwiększona, poprawiając w ten sposób wydajność produkcji.Prasowanie trocin i słomy wymaga dużego nacisku.W tym samym rodzaju urządzeń do granulacji, brykietowania i produkcji prętów element rolki dociskowej jest centralnym elementem całego sprzętu.Zaletę „stożkowej matrycy płaskiej” można zwiększyć dowolnym innym sprzętem.Na przykład granulatora pierścieniowego nie można powiększyć ze względu na średnicę matrycy pierścieniowej, co powoduje zmianę łożyska koła dociskowego.Małe, zmontowane łożyska nie mają dużej wytrzymałości na nacisk, uszkodzenia łożysk spowodowane trzema zatrzymaniami urządzenia.Ten typ maszyny ma różnorodne formowanie tłoczne.Okrągłe pręty, kwadraty i peletki można wykonać poprzez zmianę formy.Może dostosować się do różnych materiałów do formowania tłocznego i osiągnąć najlepsze korzyści.Pomieszczenie granulacji wyposażone jest w drzwi obserwacyjne, które można łatwo sprawdzić i konserwować w dowolnym momencie.

 

 

 

​​Zakres zastosowania
1. Granulator to kołysanie obracającego się bębna.Mokry materiał proszkowy może być zmielony na cząstki za pomocą sita drucianego, a także może być szeroko stosowany do proszkowania i stania się gotową granulką.2. W przypadku chemikaliów proszek stosowany jest jako proszek nakładany na mokro, a po wysuszeniu służy do sprasowania tabletki, a także możliwe jest sproszkowanie bloku, który jest aglomerowany podczas przechowywania lub aglomerowany podczas obróbki chemicznej .Jest stosowany przemysłowo do przetwarzania wyrobów cukierniczych i mieszanek cukru oraz mleka słodowego, a także w innych gałęziach przemysłu, takich jak ceramika, tworzywa sztuczne i tym podobne, na kształtowane granulki.3. Nie nadaje się do półstałych, płynnych, gnojowicy lub zużycia.

Granulator obrotowy Charakterystyka
Wszystkie części mające kontakt z surowcem w tej maszynie są wykonane ze stali nierdzewnej. Jej wygląd jest piękny i smakowy, a struktura jest rozsądna. Jej wydajność jest wysoka, a granulka jest piękna. .Nadaje się również do produkcji liniowej

Parametr techniczny


Rozmiar noża frezującego (mm)
JLZ-80 JLZ-300 JZL-350
Średnica granulki (mm) Φ0.8-3.0
(może być zgodny z wymaganiami klientów)
Φ.8-3,0
(może być zgodny z wymaganiami klientów)
Φ.8-3,0
(może być zgodny z wymaganiami klientów)
Wymiary całkowite (mm) 450×300×450 880×640×1200 1300×800×1400
Moc silnika
(kw)
0,18 5,5 11
Waga (kg) 25 400 780

Zdolność produkcyjna (kg/h)

1-10
100-300 250-600


Uwaga:Ponieważ materiały rae różnią się od siebie, dane wyjściowe w tabeli służą wyłącznie jako odniesienie.] 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Obrotowy granulator ze stali nierdzewnej 380 V do wytłaczania granulatu cylindrycznego GMP Sandard czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.