• Granulator obrotowy GMP 1-10 kg / H, granulator do granulek cylindrycznych, urządzenie do szybkiego mieszania granulatu
  • Granulator obrotowy GMP 1-10 kg / H, granulator do granulek cylindrycznych, urządzenie do szybkiego mieszania granulatu
Granulator obrotowy GMP 1-10 kg / H, granulator do granulek cylindrycznych, urządzenie do szybkiego mieszania granulatu

Granulator obrotowy GMP 1-10 kg / H, granulator do granulek cylindrycznych, urządzenie do szybkiego mieszania granulatu

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Orzecznictwo: SGS CE ISO
Numer modelu: ZL

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 jednostki
Cena: USD2900-3890 per unit
Szczegóły pakowania: sklejka lub pojemnik transportowy
Czas dostawy: 25 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, D / A, L / C, D / P, T / T
Możliwość Supply: 1000 jednostek rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

materiał: SUS304 SUS316L spożywczy GMP standard: GMP
produkt: granulki cylindryczne nóż: prędkość realna
kolor: Stal nierdzewna Napięcie: 380V 220V
wielkość granulki/pelletu: Granulki cylindryczne 1-3 mm
High Light:

Granulator obrotowy GMP

,

granulator szybkiego mieszania 10 kg / h

opis produktu

Wysokowydajny granulator obrotowy, sprzęt do granulacji granulatu z makaronem

 

Zasada działania granulatora obrotowego

 

Dwa końce są wyrównane z prędkością linii wewnętrznego i zewnętrznego pierścienia szablonu, nie występuje niewspółosiowość między kołem a formą, opór jest zmniejszony, utrata energii kinetycznej jest zmniejszona, a żywotność jest przedłużona w celu przedłużenia długość formy, która jest podobna do urządzenia do formowania tłocznego.Podstawowa różnica..Model użytkowy przyjmuje mechanizm regulacji nacisku środkowego śruby, a szczelina formy jest duża i mała, a do zapewnienia efektu prasowania stosuje się różne materiały.Rolka dociskowa przyjmuje dużą szerokość rowka i jest odporna na nacisk i zużycie.Rolka dociskowa przyjmuje wiele równomiernych rozkładów, praca jest stabilna, zwiększa się powierzchnia docisku i poprawia się wydajność produkcji.Prasowanie trocin i słomy wymaga dużego nacisku.W tym samym sprzęcie do granulacji, brykietowania i produkcji prętów zespół walców prasujących jest podstawowym elementem całego zakładu.Każde inne urządzenie może dodać zalety „stożkowej matrycy płaskiej”.Przykładowo, ze względu na średnicę matrycy pierścieniowej, granulatora pierścieniowego nie można powiększyć, co powoduje zmianę łożyska koła dociskowego.Małe, zmontowane łożyska nie są w stanie wytrzymać nacisku, a łożyska ulegają uszkodzeniu przez trzy zatrzymania urządzenia.Ten typ maszyny ma różne kształtki tłoczne.Okrągłe pręty, kwadraty i granulki można wykonać poprzez zmianę formy.Może dostosować się do różnych materiałów do formowania tłocznego i uzyskać najlepsze wyniki.Pomieszczenie do granulacji jest wyposażone w drzwi obserwacyjne ułatwiające inspekcję i konserwację.

 

 

​​Zakres zastosowania

Seria ZL reloving granulator obrotowy
Ta maszyna jest używana w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym, granulacyjnym, chemicznym, napojów stałych i innych.Mieszany materiał jest przekształcany w wymagane granulki, szczególnie odpowiednie do materiałów o wysokiej lepkości.


Cechy:
Część stykowa maszyny wykonana jest ze stali nierdzewnej, wygląd jest piękny, struktura jest rozsądna, szybkość granulacji jest wysoka, granulki są piękne, materiał jest automatycznie rozładowywany, unika się uszkodzenia granulki spowodowanego ręcznym rozładowaniem, i nadaje się do bieżącej wody.
1. Granulator to kołysanie obracającego się bębna.Mokry materiał proszkowy może być zmielony na cząstki za pomocą sita drucianego, a także może być szeroko stosowany do proszkowania i stania się gotową granulką.2. W przypadku chemikaliów proszek stosowany jest jako proszek nakładany na mokro, a po wysuszeniu służy do sprasowania tabletki, a także możliwe jest sproszkowanie bloku, który jest aglomerowany podczas przechowywania lub aglomerowany podczas obróbki chemicznej .Jest stosowany przemysłowo do przetwarzania wyrobów cukierniczych i mieszanek cukru oraz mleka słodowego, a także w innych gałęziach przemysłu, takich jak ceramika, tworzywa sztuczne i tym podobne, na kształtowane granulki.3. Nie nadaje się do półstałych, płynnych, gnojowicy lub zużycia.

Granulator obrotowy Charakterystyka
Wszystkie części mające kontakt z surowcem w tej maszynie są wykonane ze stali nierdzewnej. Jej wygląd jest piękny i smakowy, a struktura jest rozsądna. Jej wydajność jest wysoka, a granulka jest piękna. .Nadaje się również do produkcji liniowej

Parametr techniczny


Rozmiar noża frezującego (mm)
JLZ-80 JLZ-300 JZL-350
Średnica granulki (mm) Φ0.8-3.0
(może być zgodny z wymaganiami klientów)
Φ.8-3,0
(może być zgodny z wymaganiami klientów)
Φ.8-3,0
(może być zgodny z wymaganiami klientów)
Wymiary całkowite (mm) 450×300×450 880×640×1200 1300×800×1400
Moc silnika
(kw)
0,18 5,5 11
Waga (kg) 25 400 780

Zdolność produkcyjna (kg/h)

1-10
100-300 250-600


Uwaga:Ponieważ materiały rae różnią się od siebie, dane wyjściowe w tabeli służą wyłącznie jako odniesienie.] 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Granulator obrotowy GMP 1-10 kg / H, granulator do granulek cylindrycznych, urządzenie do szybkiego mieszania granulatu czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.