Granulator obrotowy 3 mm

Granulator obrotowy 3 mm

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Orzecznictwo: SGS CE ISO
Numer modelu: ZL

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 jednostki
Cena: USD2900-3890 per unit
Szczegóły pakowania: sklejka lub pojemnik transportowy
Czas dostawy: 25 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, D / A, L / C, D / P, T / T
Możliwość Supply: 1000 jednostek rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

materiał: SUS304 SUS316L spożywczy GMP standard: GMP
produkt: granulki cylindryczne nóż: prędkość realna
kolor: Stal nierdzewna Napięcie: 380V 220V
wielkość granulki/pelletu: Granulki cylindryczne 1-3 mm
High Light:

Granulator obrotowy 3 mm

,

granulator obrotowy 1 mm

opis produktu

Polerowany lustrzany granulator wytłaczarki obrotowej 1-3 mm Granulat cylindryczny Niska konserwacja

 

Obrotowy granulator wytłaczający serii ZL

Sprzęt do produkcji granulek dyspergowalnych w wodzie z pestycydami (WDG)

Granulki do dyspergowania w wodzie pestycydów zostały opracowane w latach 80-tych jako nowa postać dawkowania.Ze względu na dobre bezpieczeństwo, brak zanieczyszczenia środowiska oraz zalety tradycyjnych preparatów pestycydowych, uważany jest za ważny kierunek rozwoju preparatów pestycydowych.WDG stał się jednym z najbardziej obiecujących produktów nowej generacji preparatów pestycydowych.Granulki dyspergowalne w wodzie to nowy preparat pestycydowy opracowany w Europie i Stanach Zjednoczonych na początku lat 80-tych.Znana również jako sucha zawiesina, Międzynarodowa Federacja Stowarzyszeń Przemysłu Pestycydowego (GIFAR) definiuje ją jako: cząstki stosowane po dezintegracji i dyspersji w wodzie.Agent.Granulat dyspergowalny w wodzie składa się głównie ze składnika aktywnego pestycydu, środka dyspergującego, środka zwilżającego, środka wiążącego, środka rozsadzającego i wypełniacza, i ma średnicę cząstek od 200 μm do 5 mm i może szybko się rozpaść i zdyspergować po wejściu do wody, tworząc układ dyspersji o wysokiej zawiesinie.


Zalety:
1. W porównaniu z EC, WDG może wytwarzać wysoce skoncentrowany preparat pestycydowy, który nie wymaga rozpuszczania.
2. W porównaniu z WP, WDG wytwarza niewiele pyłu lub nie wytwarza go wcale (podczas użytkowania), co zmniejsza toksyczność podczas pracy.Produkt nie płynie, dzięki czemu dozowanie jest wygodniejsze.
3. W porównaniu do SC, WDG jest łatwy do pakowania, co ułatwia obsługę.Ponadto produkt nie wytrąca się.


Proces:

Kształt, wielkość i wydajność cząstek różnią się całkowicie w zależności od procesu produkcyjnego.
1. Granulacja wrzenia w złożu fluidalnym:
Natryskiwanie wodnego roztworu środka zwilżającego na wstępnie sproszkowaną mieszaninę oryginalnego leku, środka dyspergującego i wypełniacza (mieszanina jest zawieszona w złożu fluidalnym) i łączenie się ze sobą w celu uzyskania sferoidalnych kulistych cząstek oraz zastosowanie sam sprzęt suchy.
Metoda ta charakteryzuje się kształtem granulacji i nieregularną wielkością (500-1000μ).
2. Suszenie rozpyłowe (materiały mają wysoką temperaturę topnienia):
Oryginalny lek, środek dyspergujący, środek zwilżający, środek rozsadzający, rozcieńczalnik i tym podobne miele się w wodzie w celu uzyskania pożądanego rozdrobnienia, a inne dodatki dodaje się w celu dostosowania stężenia i lepkości w celu uzyskania zawiesiny do natryskiwania.Zawiesina jest dozowana do wieży suszącej w celu suszenia rozpyłowego.
Cząstki otrzymane przez suszenie rozpyłowe są na ogół puste w środku i są idealnymi kulkami.(80 do 200μ) Ta metoda wiąże się z wysokimi inwestycjami w sprzęt i jest odpowiednia dla dużej ilości i ciągłej produkcji.
3. Linia produkcyjna do suszenia i przesiewania mieszająco-obrotowego granulatu fluidyzacyjnego:
Po dokładnym wymieszaniu różnych substancji pomocniczych i oryginalnego leku, dodaje się jednocześnie 7% do 10% wody i przeprowadza się granulację na obracającej się tarczy.Cząstki są zasadniczo kuliste lub krótkie cylindryczne.Wielkość wynosi od 0,8 do 2 mm, a granulki są suszone w ciągłej suszarce fluidyzacyjnej.


3.1 Zalety granulatora obrotowego:
3.1.1 Ta maszyna jest wyposażona w regulację prędkości o zmiennej częstotliwości, ze specjalnym urządzeniem chłodzącym powietrzem, które może skutecznie i równomiernie chłodzić cały ekran granulujący oraz nóż i materiały granulujące, unikając lokalnego chłodzenia i blokowania siatki oraz granulując lepkość i ciepło materiały wrażliwe.Uzyskuje się chłodzenie i separację, a podwozie jest wyposażone w urządzenie do chłodzenia wodą.
3.1.2 W tej maszynie zastosowano podwójne uszczelnienie zarówno noża granulującego, jak i noża dociskowego, aby zmniejszyć przedostawanie się kurzu i ciał obcych do korpusu podwozia zwalniającego i gryzienie łożyska.
3.1.3 Zastosowanie noża mielącego o specjalnym kształcie w celu poprawy technologii obróbki noża granulującego, zmniejszając w ten sposób ciepło materiału i zmniejszając siłę docisku między nożem a sitem, przedłużając w ten sposób żywotność sita.
3.1.4 Maszyna jest łatwa do rozładowania, nie ma potrzeby ręcznego czyszczenia, może automatycznie rozładowywać.Oszczędzaj koszty pracy.
3.1.5 Jednocześnie poprawiaj konstrukcję reduktora i konstrukcję całego korpusu, dzięki czemu maszyna ma mniejszy hałas podczas pracy, stabilną pracę i zwartą konstrukcję.Parametr techniczny


Rozmiar noża frezującego (mm)
JLZ-80 JLZ-300 JZL-350
Średnica granulki (mm) Φ0.8-3.0
(może być zgodny z wymaganiami klientów)
Φ.8-3,0
(może być zgodny z wymaganiami klientów)
Φ.8-3,0
(może być zgodny z wymaganiami klientów)
Wymiary całkowite (mm) 450×300×450 880×640×1200 1300×800×1400
Moc silnika
(kw)
0,18 5,5 11
Waga (kg) 25 400 780

Zdolność produkcyjna (kg/h)

1-10
100-300 250-600


Uwaga:Ponieważ materiały rae różnią się od siebie, dane wyjściowe w tabeli służą wyłącznie jako odniesienie.] 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Granulator obrotowy 3 mm czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.