Ziołowa wibracyjna suszarka fluidyzacyjna, CE ISO Yutong Farmaceutyczny sprzęt do suszenia

Ziołowa wibracyjna suszarka fluidyzacyjna, CE ISO Yutong Farmaceutyczny sprzęt do suszenia

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Jiangsu, Chiny
Nazwa handlowa: yuzhou
Orzecznictwo: ISO14001 ISO9001

Zapłata:

Cena: $13,800.00/Sets 1-9 Sets
Szczegóły pakowania: skrzynka ze sklejki, skrzynka drewniana lub zrób to zgodnie z wymaganiami
Możliwość Supply: 100 zestawów/zestawów rocznie Profesjonalna pilotowa suszarka rozpyłowa laboratoryjna
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Rodzaj: Sprzęt do suszenia rozpyłowego Podanie: Przetwórstwo leków, przetwórstwo spożywcze, chemia spożywcza farmaceutyczna
Napięcie: 220-380V Waga (kg): 500
Podstawowe komponenty: Przekładnia, silnik, skrzynia biegów Materiał: SUS304
Pojemność: zgodnie z rzeczywistą lokalizacją Instalacja: Pod przewodnictwem technika
High Light:

Suszarka wibracyjna ze złożem fluidalnym CE

,

wibracyjna suszarka ze złożem fluidalnym Yutong

,

farmaceutyczny sprzęt do suszenia ISO

opis produktu

CE ISO Professional Yutong Chińska tradycyjna farmaceutyczna suszarka rozpyłowa do ziół

 

Opis suszarki rozpyłowej
Maszyna przyjmuje pełną zamkniętą strukturę z pierwotnym środkowym i wysokim filtrem powietrza, aby spełnić wymagania stu tysięcy stopni, korpus wieży zapewnia chłodzący płaszcz powietrzny, aby temperatura ściany była mniejsza niż 80 stopni, gdy materiał zatrzymuje się na ścianie, nie będzie podgrzewany i zmiękczony, zwiększa szybkość zbierania proszku (95%) i nie pojawia się zjawisko mieszania i przywierania do ściany.


specyfikacja
 
ZPG-25
ZPG-50
ZPG-80
ZPG-100
ZPG-150
ZPG-200
ZPG-300
wydajność parowania (kg/h)
 
25
50
80
100
150
200
300
ilość procesowa materiału płynnego (kg/h)
 
25-34
50-68
80-108
100-135
150-203
200-270
300-406
wydajność gotowego produktu (kg/h)
 
4,8-7,2
9,2-14
14,8-22,4
18,4-28
24-42
36,8-56,4
55-85
zawartość ciał stałych w materiale płynnym (%)
 
 
 
 
18-30
 
 
 
zawartość wilgoci w produkcie gotowym (%)
 
 
 
 
3-5
 
 
 
moc elektryczna (kw)
 
63
 
132
153
204
246
330
źródło ciepła
 
 
 
Elektryczność parowa pius
 
 
 
 
Sposób zbierania produktu i jego wydajność
 
Odkurzacz cyklonowy klasy jedno-, dwu- lub trzystopniowy jest większy lub równy 95%
 
 
 
 
 
 
automatyczne mierniki i przyrządy kontrolne,
 
wskaźnik temperatury powietrza nie i powietrza wywiewanego
 
 
 
 
 
 
temperatura wlotu powietrza (℃)
 
160-220
 
 
 
 
 
 
temperatura wylotu powietrza (℃)
 
80-100
 
 
 
 
 
 
 
L
7000
8000
9800
11000
12200
14100
15000
wymiary gabarytowe (mm)
W
4000
5000
5700
6200
7000
7800
9000
 
h
6200
6900
8000
8900
10750
11900
13000

Ziołowa wibracyjna suszarka fluidyzacyjna, CE ISO Yutong Farmaceutyczny sprzęt do suszenia 1 

 
Ziołowa wibracyjna suszarka fluidyzacyjna, CE ISO Yutong Farmaceutyczny sprzęt do suszenia 2
Główne cechy1) Korpus wieży jest wyposażony w chłodny płaszcz powietrzny, który obniża temperaturę wewnątrz wieży i eliminuje zjawisko podgrzewania i zmiękczania produktu.2) Rozpylacz na szczycie wieży jest wyposażony w urządzenie chłodzące w celu obniżenia temperatury rozpylacza, jednocześnie skutecznie eliminując powrót materiału na górę w prądzie wirowym i unikając zjawiska wstępnego podgrzewania koksowania.3) Korpus wieży i rurociąg są wyposażone w ręczny otwór szybkiego czyszczenia i otwór drenażowy.Automatyczne urządzenie czyszczące CIP może być również wyposażone w razie potrzeby.4) Można wyposażyć automatyczny zbiornik zasilający o stałej temperaturze.5) Ręczne narzędzia do mycia pod wysokim ciśnieniem mogą być oferowane jako akcesoria wraz z suszarką rozpyłową. 6) Wszystkie części mające kontakt z produktem są wykonane ze stali nierdzewnej (lub całe części ze stali nierdzewnej) 7) Sposób zbierania produktów przyjmuje dwustopniowe cyklony i odpylacz z folii wodnej .8) Temperatura na wlocie powietrza jest automatyczna i ciągła kontrola, która jest połączona z podawaniem. 9) Urządzenie zamiatające powietrze może być opcjonalne dla niektórych produktów.
Ziołowa wibracyjna suszarka fluidyzacyjna, CE ISO Yutong Farmaceutyczny sprzęt do suszenia 4
Ziołowa wibracyjna suszarka fluidyzacyjna, CE ISO Yutong Farmaceutyczny sprzęt do suszenia 6
Ziołowa wibracyjna suszarka fluidyzacyjna, CE ISO Yutong Farmaceutyczny sprzęt do suszenia 9
Ziołowa wibracyjna suszarka fluidyzacyjna, CE ISO Yutong Farmaceutyczny sprzęt do suszenia 11
Ziołowa wibracyjna suszarka fluidyzacyjna, CE ISO Yutong Farmaceutyczny sprzęt do suszenia 13
 
Jiangsu Yutong Drying Engineering Co., Ltd jest znanym przedsiębiorstwem zlokalizowanym w słynnym mieście na południe od YANGTSE RIVER, JiaoxiTown, założonym w 2000 roku z ponad 21-letnim doświadczeniem 150 pracowników 16000 metrów kwadratowych. W tym roku zwiększamy nową skalę fabryki.
Yutong specjalizuje się w suszeniu, mieszaniu, granulowaniu, odparowywaniu, zagęszczaniu i rozdzielaniu urządzeń.Mamy niezaprzeczalnego inżyniera i ponad 100 zestawów maszyn.Każdego roku możemy wyprodukować około 600 zestawów maszyn, a także opracować ponad 30 typów, które są sprzedawane w całym kraju. Podkreślamy innowacje w nauce i technologii, wcześnie lub późno współpracujemy z wieloma znanymi uczelniami.Nasza firma rozwinęła się tak szybko, że zgromadziliśmy dużą ilość wiedzy merytorycznej i technicznej.
Nasza firma przeszła uwierzytelnianie międzynarodowego systemu jakości lSO9001. Co więcej, nasz produkt uzyskał „certyfikat rekomendacji wysokiej jakości” wydany przez amerykański międzynarodowy komitet ds. uwierzytelniania jakości oraz „certyfikat doskonałego produktu technicznego Wschodnich Chin” wydany przez Stowarzyszenie Naukowo-Technologiczne Jiangsu. Nasza firma kładzie nacisk na wizualizację i createbrand, więc zostaliśmy ocenieni zarówno jako przedsiębiorstwo „AAA” przez międzynarodową firmę kwalifikacyjną Jiangsu, jak i przedsiębiorstwo „uwzględnij kontrakt i zachowaj wiarę” przez inaustry ana conmerte ueparuhen.
Wdrożyliśmy ścisły i kompletny system jakości, który zapewnia, że ​​każdy produkt spełnia wymagania jakościowe klientów.Ponadto wszystkie nasze produkty przed wysyłką muszą zostać przetestowane.
Ostatnio eksportujemy maszyny do Niemiec USA, Wielkiej Brytanii Cypr, Rosji Uzbikistan Polska, Australia, Serbia, Ukraina, Meksyk, Argentyna, Peru, Brazylia, Paragwaj, Malezja, Wietnam, Tajlandia, Filipiny, Singapur, Tajwan, Hongkong, Turcja, Arabia Saudyjska, Sułtan Omanu, Kenia, Bangla-desz...
Ziołowa wibracyjna suszarka fluidyzacyjna, CE ISO Yutong Farmaceutyczny sprzęt do suszenia 15
Ziołowa wibracyjna suszarka fluidyzacyjna, CE ISO Yutong Farmaceutyczny sprzęt do suszenia 17
Ziołowa wibracyjna suszarka fluidyzacyjna, CE ISO Yutong Farmaceutyczny sprzęt do suszenia 19
Ziołowa wibracyjna suszarka fluidyzacyjna, CE ISO Yutong Farmaceutyczny sprzęt do suszenia 21
Ziołowa wibracyjna suszarka fluidyzacyjna, CE ISO Yutong Farmaceutyczny sprzęt do suszenia 23
Ziołowa wibracyjna suszarka fluidyzacyjna, CE ISO Yutong Farmaceutyczny sprzęt do suszenia 25
Ziołowa wibracyjna suszarka fluidyzacyjna, CE ISO Yutong Farmaceutyczny sprzęt do suszenia 27
P: Termin dostawy: Odp .: Około 20-60 dni dostawa będzie się różnić w zależności od rodzaju maszyn,
P: Płatność warunków: A: Dopuszczalne warunki płatności: T/T, L/C, Gotówka po podpisaniu umowy, pierwsza wpłata 30% całości jako przedpłata, a reszta 70% po FAT, ale przed wysyłką
P: Gwarancja jakości:Odp .: Gwarantujemy, że wszystkie maszyny są fabrycznie nowe, projektujemy i produkujemy zgodnie z aprobatą użytkownika;Gwarantujemy, że każdy zestaw naszej maszyny po wysyłce ma okres gwarancji 15 miesięcy, w okresie gwarancyjnym zapewnimy debugowanie technika na miejscu lub bezpłatne części zamienne spowodowane awarią maszyn.Gwarantujemy, że odpowiemy na oszołomienie użytkownika w ciągu 24 godzin od otrzymania powiadomienia.
P: Pakiet towarów: Odp .: Pierwsze opakowanie z folią membranową z tworzywa sztucznego na powierzchni maszyn, na zewnątrz używamy skrzyni ze sklejki, końcowy ładunek w pojemniku.
P: Czym jest usługa, gdy składamy u Ciebie zamówienie?Odp .: Najpierw zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki i negocjacji technologii, wyboru modelu i typu maszyn dla użytkowników oraz udzielenia praktycznych porad dotyczących każdego materiału.Po drugie, dziękujemy za odwiedzenie naszej fabryki w celu wykonania FAT przed wysyłką, udziel nam porady i zmodyfikujemy maszynę, jeśli nie zadowoli użytkownika.Na koniec wyślemy co najmniej 1 doświadczonego i odpowiedzialnego technika do zagranicy w celu uruchomienia przewodnika i przeszkolenia operatorów.Jeśli nie ma potrzeby uruchomienia na miejscu, zapewniamy wskazówki wideo.
P: Jakich informacji potrzebujesz, a następnie możesz wybrać model?A: Musimy znać poniższe informacje: Jaka jest twoja nazwa materiału? Jaki jest procent wilgoci początkowej przed suszeniem? Jaki jest procent wilgotności resztkowej po suszeniu? Jaką temperaturę ogrzewania może osiągnąć Twój materiał podczas procesu suszenia? Jakie jest źródło ogrzewania, para, prąd, gaz ziemny lub inne? Ostatnie, ale ważne, jaka jest wydajność i ile kg/h przed suszeniem lub po suszeniu?

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Ziołowa wibracyjna suszarka fluidyzacyjna, CE ISO Yutong Farmaceutyczny sprzęt do suszenia czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.